Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська мова 3 клас - Розробки уроків - Надія Кравцова, Ольга Придаток 2021
Текст-розповідь та текст-опис
Мета: пригадати основні ознаки тексту-розповіді та тексту-опису, вчити розрізняти текст-розповідь та текст-опис за характерними ознаками; поповнювати і активізувати словниковий запас учнів; розвивати критичне мислення, виховувати бажання вчитися.
Обладнання: картки.
Тип уроку: комбінований.
Освітні галузі. Мовно-літературна, природнича.
Перебіг уроку
I. Вступна частина. Організація класу.
Гра «Вітання без слів».
Діти вітаються одні з одними за допомогою жестів, міміки.
II. Основна частина
1. Актуалізація опорних знань.
Перевірка домашнього завдання
Завдання за вибором учнів
✵ Робота в парах. https://learningapps.org/9794221.
✵ Гра «Устав потрібне слово».
— За потреби скористайся словами для довідки, змінивши їх форму.
У тексті речення ... між собою.
Речення у тексті розташовані ... .
Текст складається із ... , ... , ... .
Текст пишуть з певною ... .
У кожному тексті про когось або про щось розповідають. Це його ... .
Слова для довідки: мета, кінцівка, зачин, роз'єднані, у певній послідовності, абияк, основна частина, зв'язані.
2. Мотивація навчальної діяльності.
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
в |
д |
е |
з |
и |
і |
к |
о |
п |
р |
с |
т |
ь |
— |
Код 1. 12, 3, 7, 11, 12, 14, 10, 8, 4, 9, 8, 1, 6, 2, 13.
Код 2. 12, 3, 7, 11, 12, 14, 8, 9, 5, 11.
(текст-розповідь, текст-опис)
— Хочете дізнатися, наскільки ви гарно пам'ятаєте про текст - розповідь та текст - опис? Тоді - до навчання!
3. Повідомлення теми та завдань уроку.
4. Узагальнення і систематизація вивченого матеріалу.
(равлик)
Каліграфічна хвилинка.
Написання з'єднань та слова равлик.
Завдання за вибором учнів.
✵ Скласти кластер до слова равлик.
✵ Скласти асоціативний кущ до слова равлик.
Робота з підручником (с. 120-122). Виконання вправи 337.
— Хочете дізнатися більше? Тоді — виконуємо вправу.
— Діти читають текст, доповнюють своїми міркуваннями.
— Після виконання тестового завдання, діти порівнюють свою відповідь із правилом.
Виконання вправи 338.
Аналогічно проводиться робота із вправою 337.
Фізкультхвилинка.
Виконання вправи 339.
Сканування QR-коду та перегляд відео. Опис своїх почуттів від переглянутого відео.
Порівняння обох текстів за планом:
1. Яка тема тексту?
2. З якою метою він написаний?
5. Закріплення матеріалу.
Робота у зошиті з друкованою основою (с. 80). Виконання завдання 152 (с. 80-81), завдання 153 (с. 81).
— Як ви гадаєте, це текст-розповідь чи текст опис? Обґрунтуйте свою думку.
Картка
1. Прочитайте вірш. Доведіть що це: опис чи розповідь? Складіть той тип тексту, який відсутній.
Сидів на сосні дятел. Цюкав, цюкав гіллячку — стомився. Вирішив перепочити. Коли чує: внизу говорять про нього. Схилив голову, аж то хлопець і дівчинка. Стоять під деревом, його розглядають. Олег Буцень
2. Заповнення кругів Ейлера-Вена.
За потреби скористайтеся словами і словосполученнями із довідки.
Слова і словосполучення для довідки: розповідається, як це було; можна поставити питання який? яка? яке? які?; можна поставити питання який? яка? яке? які?; розповідається про події; немає дії; переважають дієслова; переважають прикметники.
ІІІ. Заключна частина.
1. Рефлексія.
— Над якими текстами ми сьогодні працювали?
— Де ви можете застосувати ці знання?
— Яке завдання було найцікавішим?
— Яке завдання було найлегшим?
— Над яким завданням вам довелося добре потрудитися?
— Як ви оцінюєте свою роботу на уроці?
— За що ви можете себе похвалити?
2. Домашнє завдання.
Виконати вправу 340 (с. 122). Інструктаж до домашнього завдання.