Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2021

Animals. Урок 2

Мета: ознайомити учнів з новими словами і практикувати в їх вживанні: parrot,monkey,hippo. Ознайомити учнів і практикувати у вживанні запитання: How many….you can see? і відповідь на нього: I can see... . Ознайомити дітей з поняттям множини іменників і її утворенням. Повторити числівники 1-20. Практикувати у читанні слів. Виховувати любов до тварин.

Обладнання: підручник «Smart junior» 2 Г. К. Мітчел, робочий зошит до даного підручника, малюнки тварин, аудіо записи з звуками тварин, мультимедійна дошка.

Хід уроку

I. Початок уроку

1. Організація класу:

Good morning, children. (діти вітаються віршиком)

I’ m glad to see you too.

How are you?

2. Оголошення теми і мети уроку:

Today we have an unusual lesson. We'll take a trip to Africa. Ми вивчимо назви тварин, які там мешкають і навчимося називати їх кількість.

3. Мовленнєва фонетична зарядка:

(з використанням мультимедійної дошки)

[æ] — black, cat, sad, fat

[n] — on, not, Nick, in

[e] — ten, pen, seven, red, pencil

[ks] — mix, fix, six, ox.

II. Основна частина:

1. Введення нових ЛО

А зараз ми з вами почнемо нашу подорож. (вмикаю аудіо запис зі звуками тварин. Діти уважно слухають, а потім повинні назвати чиї голоси почули). Якщо одразу не здогадались, то на допомогу приходять загадки.

✵ Люблю в воді купатися,

На сонечку валятися.

Маю я великий рот,

А звуть мене… (бегемот)

✵ На дереві все грається, угору піднімається,

Кривляється, чіпляється, на хвостику гойдається,

А зветься це малятко — веселе… (мавпенятко)

✵ Пір’я він яскраве має.

Як людина, розмовляє. (Папуга)

- Отже, ми сьогодні з вами навчимося називати папугу, мавпу та бегемота англ. мовою.

Repeat after me. (називаю і показую малюнок, а учні повторюють)      

2. Закріплення вивчених ЛО:

Close your eyes. (діти закривають очі, а вчитель прибирає якийсь один малюнок. Потім додаю малюнки тих тварин, які вивчалися раніше: Cat, dog, snake, rabbit)

3. Повторення числівників:

А зараз давайте порахуємо скільки всього назв тварин ми вже вивчили.

4. Фізхвилинка

5. Вивчення граматичного матеріалу:

- Подивіться на 2 малюнки і скажіть, яка між ними різниця. А тепер подивіться на 2 словосполучення. А яка між ними різниця?

- Отже, для того, щоб сказати, що чогось або когось 2 і більше ми додаємо закінчення s.

6. Закріплення грам. матеріалу:

- Look and say (з використання мультимедійної дошки)

1) Для того, щоб відповісти на питання How many….. can you see? ми повинні сказати I can see….

2) Впр. 2

Listen, point and say.

III. Заключна частина

1. Підведення підсумків:

- Тож які слова ми з вами вивчили?

- Що вам найбільше сподобалося?

- Що було найскладніше?

2. Прощання

- The lesson is over. Good buy.