Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2022
Родина
Мета: Цілі уроку:
- практична: удосконалювати навички вживання лексичних одиниць на тему «Сім’я «, «Числа від 1 до 10» в усному мовленні, формувати навички вживання граматичних структур «Who is that? », « It’s my…», розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення..
- освітня: розширити словниковий запас учнів;
- розвивальна: розвивати мовну здогадку, фонематичний слух, ефективно співпрацювати під час парної роботи;
- виховна: виховувати почуття любові до своєї родини, ввічливість та доброзичливість у взаємовідносинах між учнями, цікавість дітей до творчої роботи.
Очікуваний результат уроку: учні вмітимуть називати членів родини, числа від 1 до 10, ставити запитання і відповідати на них ,розповідати про свою сім’ю.
Інтегровані змістові лінії: громадянська відповідальність.
Дидактичні матеріали: роздатковий матеріал, флеш-картки, презeнтація, іграшки, робочий зошит.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання
- Good morning pupils. I am glad to see you. Today we’ve got many guests. Let’s greet them.
- Sit down please.
ІІ. Активізація мовленнєвої діяльності
1. Фонетична розминка
Тренування у вимові звуків-фонетична казка про язичка.
2. Мовленнєва зарядка
- Look, children. Who is that?
(Учні називають гостя - Міні Маус).
Розмова Міні Маус з учнями.
M M: Hello! What’s your name?
P: My name is ….
M M: Nice to meet you.
P: Nice to meet you too.
- And now sing a song ’’What’s your name?».
Hello, Hello, What’s your name?
Hello, Hello, What’s your name?
My name is Noodle.
My name is Blossom.
Nice to meet you.
Hello, Hello, What’s your name?
Hello, Hello, What’s your name?
My name is Cheesy.
My name is Broccoli.
Nice to meet you.
Hello, Hello, What’s your name?
Hello, Hello, What’s your name?
My name is Jelly.
My name is Kernel.
Nice to meet you!
Let’s be friends!
ІІІ. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
Повідомлення теми, мети, мотивація.
The topic of our lesson is «My family ».
We’ll revise numbers, speak about your families, play and sing.
IV. Активізація вивчених ЛО.
1. Повторення ЛО на тему цифри і сім’я.
- Look at the board. We can see doors. We can open them. But we have to name numbers.
- Let’s revise numbers.
- And now let’s play a game «Flip -flop».
- I see you can name numbers very well and you can open the door.
(Учні по черзі виходять до дошки називають цифру, відкривають двері і називають члена сім’ї що за дверима).
2. Song «Finger family».
- Take your puppet families and sing a song «Finger family».
3. Сприймання на слух. Робота з зошитами.
- Open your workbooks at page 32 , exercise 1. Listen and colour.
1. Who is that? It’s my grandfather.
2. Who is that? It’s my mother.
3. Who is that? It’s my father.
4. Who is that? It’s my sister.
V. Фізкультхвилинка
- Stand up and sing a song «If you happy».
VI. Узагальнення і систематизація знань
1. Відпрацювання вивчених граматичних структур «Who is that? », « It’s my…». Робота в парах.
- You’ve got your family albums and photos. Now work in pairs and your task is ask and answer.
For example:
a : Who is that?
b: It’s my mother.
2. Розвиток монологічного мовлення. Створення сімейного дерева.
Учні створюють сімейне дерево і презентують його перед класом.
VII. Підсумок уроку
Підведення підсумків уроку
- Що ми робили сьогодні на уроці? Що вам найбільше сподобалося?
(Учні висловлюють свої думки.)
- The lesson is over. Good bye, children!