Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2022

Мої іграшки. Урок 2

Мета: вивчити нові слова, літеру Ss, розвивати вміння сприймати текст на слух, розвивати навички діалогічного мовлення

Обладнання: підручник, робочий зошит, кольорові олівці, іграшки, картки з кольорами, м'яка іграшка змії, картка для розфарбовування.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

T: Good morning, children!

T: Boys and girls, how are you?

T: Who is it? Let's greet with Smiley!

T: Let's sing the song «Hello! How are you?»

2. Оголошення теми уроку

T: Сьогодні на уроці ми пригадаємо назви іграшок англійською мовою та назвемо кольори, порахуємо їх. Вивчимо наступну літеру англійського алфавіту.

3. Введення в іншомовну атмосферу «What is it?»

T: Boys and girls, I have a bag with my toys. Let's see in my bag. And tell me please, what is it?

T: «What is it?»

P1: It is a plane, a ball, …

T: What colour is the ball?

P2: The ball is blue.

ІІ. Основна частина уроку

1. «Ask me» (Попроси мене)

Т: У мене в пакеті багато іграшок для вас усіх. Якщо ви скажете англійською мовою яку саме іграшку вам потрібно дати, я вам дам її та залишу до кінця уроку.

P1: Give me a ball, please!

T: Here you are.

P1: Thank you.

T: Not at all.

2. Letter Ss

Т: В мене є сьогодні для вас ще одна нова іграшка. What is it? А ви знаєте як буде змія англійською мовою. A snake.

Повторення літери Rr стор. 87, вивчення літери Ss та слова a snake — стор. 88.

3. «Air writing»

Учні спочатку пишуть у повітрі літеру, повторюючи рухи вчителя, який пише на дошці. Потім учні записують в своїх зошитах вивчену літеру.

4. «Paint a picture»

Кожен учень отримує картку для розфарбовування із зображенням іграшок. Учні, розфарбовують малюнки, називають іграшки та їх кількість.

5. Game «The toys»

T: Clap your hands when you'll hear the toys.

A train, a ball, a doll, a pen, ….

6. Make a shelf of the toys.

T: Make a poster of our shelf of the toys.

III. Заключна частина уроку

1. Підведення підсумків уроку (бесіда)

Т: Що сьогодні вивчили на уроці, чому навчились? Що сподобалось?

2. Прощання

T: The lesson is over! Goodbye!

«Goodbye Song»