Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2022

Мої іграшки. Літера А. У А є подружка. Це тітка Енні

Мета:

· вивчити літеру А,

· активізувати вивчені раніше назви іграшок, вивчати нові,

· вчити учнів читати англійською,

· виховувати в учнів гарне ставлення до однокласників та їх речей,

· створити ігрову атмосферу для того, щоб учні бажали вивчати нові слова,

· працювати у групах, щоб привчати працювати у команді учнів 1 класу.

Хід уроку

1. Організаційний момент. Введення теми та мети.

До класу заходить вчитель з лялькою Лол, роздрукованою на аркуші А4 в руці.

T: Good morning. Let me introduce my friend. This is ant Annie. She likes letter A.

Вчитель демонструє літеру А на магнітній картці. Діти повторюють назву літери.

«Ей,-сказала letter A.

Ant Annie прийшла до дітей».

A велика, a мала

Вчать дітей новим словам.

Діти розділені на групи по 4-6 учнів. На дошці вчитель веде облік рахунку перемог кожної з груп.

Гра 1. Діти складають літеру А з м’яких іграшок, називаючи їх. Ця гра активізує назви тварин, що діти вивчали до канікул у розділі 4. Перемагає група, що виконала завдання першою.

2. Активізація.

Діти прописують літеру А в прописах.ABC Practice Book, page 1.

Гра 2. 4 маркери.

Мета: активізувати нові слова, повторити кольори, вчити дітей говорити англійською.

Діти зафарбовують роздруковані ляльки Лол по групах. У кожної групи маркер лише 1 кольору. Для того, щоб отримати маркер іншого кольору, то потрібно попросити його в іншої команди англійською мовою.

Give me a red color, please.

Here you are.

Коли лялька зафарбована повністю, капітан команди говорить:

This is a doll.

Her name is LOL.

3. Фізкультхвилинка.

Діти дивляться відео про літеру А на мультимедійній дошці та танцюють під нього.

4. Основна частина уроку.

Діти працюють з Activity Book. Сторінка 42. Розфарбовуємо,вимовляємо,рахуємо.

Працюємо з підручником. Сторінка 59. Промовляємо.Читаємо вслід за вчителем.

Вводимо слово ball. Показуємо на мультимедійній дошці ігри football, basketball, vоlleyball.

Граємо в гру з м’ячом.

5. Заключна частина уроку.

Гра 3. Toy or not toy.

Мета: систематизувати лексику.

Вчитель кидає м’яч по черзі дітям. Якщо це іграшка ,учень ловить м’яч. В іншому випадку- відбиває. Виграє та команда, чиї учасники правильно відповідають.

Тітка Енні роздає призи учасникам - розфабовки Лол.

This is a doll.

Her name is LOL.

Діти відповідають:

«Ей,-сказала letter A.

Ant Annie прийшла до дітей».

A велика, a мала

Вчать дітей новим словам.