Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2022
Моя сім'я. Розвиток навичок усного висловлювання. Розповіді учнів
Мета: познайомити учнів з членами родини, розвивати критичнее мислення, здібності говоріння та аудіювання, уяву та пам’ять; прищеплювати цікавість до вивчення англійської мови та повагу до членів своєї родини
Очікувальні результати: в кінці уроку учні зможуть називати членів родини, розпізнавати їх та висловлюватися про свою сімю за допомогою структури This is …
Тип уроку: введення нових знань.
Обладнання: підручник «Startup» І.В. Доценко, О.В. Євчук, С.С. Губарєва, флеш-картки, проектор, комп’ютер, відеозаписи пісень, індивідуальні картки.
Хід уроку
І. Організаційна частина
1. Привітання
T.: Hello, children! Nice to meet you!
Ps: Hello, our teacher! Nice to meet you, too!
T: Let’s sing the song «Hello»
T: First of all make a circle. Now ask and answer one by one: How are you?
P1: I am good. How are you?
P2: I am sad. How are you?
P3: I am hungry. How are you?
P4: I am tired. How are you?
P5: I am fine, thank you.
2. Повідомлення теми та мети уроку
T: Today we’ll talk about our family.
Перегляд відео про сім’ю.
ІІ. Основна частина.
1. Введення нових лексичних одиниць
T: Look at my cards and repeat after me
Mother, my mother. This is my mother.
Father, ….
(Діти повторюють за вчителькою повільно-швиlко, голосно-тихо)
2. Розвиток аудіювання
T: Let’s go to the blackboard and point
This is my mother (father…)
T: Well done.
3. Первинне закріплення
Гра «What is missing?»
T: Now close your eyes and then open them. Look at the cards and say what’s missing?
Ps: sister, brother…
Фізкультхвилинка
Song «If you happy and you know it»
4. Розвиток навичок говоріння
T: Look at my cards and answer who is this?
P1-P2-P3…. This is my sister.
This is my brother…
III. Заключна частина.
1. Підсумок уроку
T: Our lesson is over. I am very satisfied with your work. Now sing the song
2. Song «Finger Family»
T: First listen. Then listen and sing. Finally listen, sing and show your fingers.
(Учні дивляться відео та слухають. Потім слухають, співають та показують членів родини на пальчиках рук)
T: Good bye!
Ps: Good bye! Thank you.