Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2021
Я іду до школи. Дні тижня
Цілі уроку:
Практичні:
- Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.
- Ознайомити з новим лексичним матеріалом.
Розвиваючі:
- Тренувати в сприйманні на слух та зоровому сприйманні.
- Тренувати пам'ять та увагу.
Виховна:
- Виховувати доброзичливу атмосферу в класі.
Освітня:
- Удосконалювати зорове сприймання.
Обладнання: комп’ютер, картки з днями тижня.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
І. Початок уроку
1. Організація класу
T: Good afternoon, children!
Ps: Good afternoon, teacher!
T: Take your sits.
(Checking)
…Ps: Yes, I’m. / He is absent. / She is absent.
T: How are you today?
Ps: Fine, ok, good, happy, sad…
2. Повідомлення теми та мети уроку
Т: Сьогодні на уроці ми вивчимо дні тижня та нові фрази. Як і завжди ви будете грати в ігри, писати та вчитися читати. Let's start our lesson.
3. Актуалізація опорних знань.
Повторення вивченого за попередній урок.
ІІ. Основна частина уроку
1. Вивчення нового матеріалу
2. Tренування у вимові звуку [ʌ]
3. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1) Розвиток навичок сприймання на слух.
Days of the week song
2) Робота з картками.
Учитель показує картки (Дні тижня) і називає, що на них зображено, учні повторюють. Учитель кріпить картки до дошки.
3) Гра «Увага!».
Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток (Дні тижня) з дошки. Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не вистачає. Той, хто першим назвав слово, якого бракує, підходить до дошки і в той час,як інші учні заплющать очі, знімає іншу картку. Гра триває.
Фізкультхвилинка
4. Розвиток навичок писемного продукування.
WB c. 63 Впр. 1

WB c. 63 Впр. 2

5. Розвиток навичок монологічного мовлення.
Учні беруть по одній картці та складають речення, використовуючи подану інформацію.
III. Заключна частина уроку
T: Did you like our lesson?
Ps: Yes, I did. / No, I did not.
Т: What did you like most?
Ps: (Відповіді дітей)
T: Our time is up. You may be free, Goodbye!
Ps: Bye-bye.