Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2021
Little Red Riding Hood
Урок позакласного читання
Мета:
- ввести нові лексичні одиниці: a wood, a woodcutter, a basket, a cake to see, to hear, to smell, to shout;
- повторити правила читання буквосполучень: оо, sh, ou, ea;
- розвивати навички читання та усного мовлення; розвивати пам'ять, мислення, мовлення;
- прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: комп’ютер, комп’ютерна презентація, відео «Little Red Riding Hood», ілюстративний матеріал, роздатковий матеріал (картки з текстом казки, вправи на читання).
Хід уроку
І. Підготовка до сприймання іншомовного мовлення
1) Привітання
- Hello, children! I’m glad to see you.
2) Повідомлення теми і завдань уроку
- Today we have reading lesson. We’ll read, watch and act out the interesting fairy-tale «Little Red Riding Hood».
3) Уведення в іншомовну атмосферу. Робота над скоромовкою.
- Спочатку давайте підготуємо свої язички до англійського мовлення з допомогою скоромовки.
- Look at the screen, listen and repeat: Little Mike can ride a bike.
Учні декілька разів повторюють скоромовку за вчителем, з кожним разом збільшуючи швидкість мовлення.
ІІ. Робота над казкою
1) Введення нових лексичних одиниць.
- We’ll meet some new words while reading the story. Let’s learn these words. Look and repeat: a wood, a woodcutter, a basket, a cake, to see, to hear, to smell, to shout.
Учні повторюють нові слова за вчителем.
2) Перегляд мультфільму «Little Red Riding Hood»
- Before reading let’s watch a cartoon.
3) Повторення правил читання.
Вчитель повторює разом з учнями правила читання поданих буквосполучень. Учні читають стовпчики слів за вчителем хором.
|
oo hood wood look book moon |
sh she sheep shelf dish bush |
ou house loud mouth shout out |
ea eat scream read leaf cream |
Гра «Captain Flint»
- Уявіть, що ми з вами на великому кораблі пливемо по морю англійських слів. Для того, щоб нам дістатися до іншого берега треба правильно прочитати всі слова. На кожному кораблі є капітан, що керує командою. Якщо капітан помиляється, наш корабель тоне.
Один з учнів обирається капітаном. Він читає слова — учні повторюють, якщо капітан помиляється, клас обирає нового капітана.
4) Читання казки.
- And now let’s read the story.
Учні ланцюжком читають казку по реченню.
ІІІ. Інсценізація казки з допомогою підготовлених учнів
1) Підготовлені учні інсценізують казку.
2) Розучування діалогу Червоного Капелюшка та Вовка.
- Let’s act out the dialogue between the Little Red Riding Hood and the Wolf.
Вчитель розучує хором з дівчатами слова Червоного Капелюшка, а разом з хлопцями слова Вовка.
3) Розігрування діалогу в парах.
IV. Підсумок уроку
1) Домашнє завдання.
Виготовити «пальчикову ляльку» з улюбленої казки чи мультфільму.
2) Підведення підсумків уроку, виставлення оцінок.
- Do you like our lesson? What was the most interesting? What was the most difficult for you today?