Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
МАТЕМАТИКА 1 клас - Розробки уроків до підручника О. П. Корчевська - 2018
За Типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти, розробленою колективом авторів під керівництвом О. Я. Савченко
Урок 9. Число 3. Цифра 3. Трикутник (с. 11)
Мета. Навчальна. Ознайомити з числом і цифрою 3. Узагальнити знання про геометричні фігури.
Розвивальна. Розвивати вміння порівнювати й узагальнювати.
Виховна. Виховувати уважність.
Засоби навчання. Підручник, лічильний матеріал, лялька Бараш, малюнок із зображенням трьох поросят, предметні малюнки, палички.
Перебіг уроку
I. Усна лічба.
1. Лічба «ланцюжком». Один учень починає називати підряд числа, починаючи від 1. Командує Бараш — лялька з мультфільму «Смішарики». На його команду «Стоп!» учень замовкає, продовжую наступний учень і т. д. Коли дійдуть до 10, можна лічити у зворотному порядку, потім знову вперед і т. д.
2. Гра «Оплески». Учитель показує предметні малюнки, а діти плещуть у долоні стільки разів, скільки предметів на малюнку, або більше, або менше — як запропонує вчитель.
3. Гра «Весела лічба».
На прогулянку ідуть
Ліля і Оксанка.
А з собою ще візьмуть
Юлю та Іванка.
За Оксанкою біжить
Братик і сестричка,
А у братика в руках —
Зайчик і лисичка.
— Скільки всіх малят? (Шість.)
4. Вправа 4.
II. Вивчення нового матеріалу.
Підготовча робота.
1. Учні розглядають у підручнику малюнки до вправи 1, дають відповіді на запитання вчителя і з'ясовують, яке число вони сьогодні вивчатимуть. Учитель читає віршик, а учні запам'ятовують, про які трійки об'єктів у ньому йшлося, і називають їх.
Якось троє поросят рахували все підряд.
Три дубочки у гайку, три горішки на пеньку.
У Ніф-Ніфа — три хустинки, у Нуф-Нуфа — три кофтинки.
Тут Наф-Наф заговорив: «Всіх нас разом також три!»
«От так диво, — всі регочуть, — всюди трійка лізе в очі!»
Пояснення нового матеріалу.
За вправою 2 учитель наголошую, що наступне число 3 утворюється додаванням 1 до попереднього числа 2, і виставляє на дошці ряд чисел: 1, 2, 3.
Разом з учнями вчитель підсумовує: 2 — це 1 і 1, а 3 — це2і 1.
2. Учитель ознайомлює учнів із написанням цифри 3, і школярі пишуть її у зошитах.
3. Фронтальна бесіда за вправою 3.
III. Розвиток математичних знань.
1. Учитель креслить на дошці пряму, нагадуючи, що вона безконечна. На прямій позначає точку (учні називають, яка це фігура). Показує обидва промені (учні дають назву цим фігурам) і каже, що точка ділить пряму на два промені з початком у цій точці. Учитель позначає ще одну точку, і учні показують відрізок. Далі креслить різні криві (замкнені і незамкнені), учні теж називають ці фігури.
2. Учні розглядають трикутники у вправі 5, з'ясовують, що трикутники бувають різної форми, величини, кольору, лічать кількість сторін і кутів у кожному трикутнику, пояснюють, чому він має таку назву.
3. Вправа 6. Учні пояснюють, що всі об'єкти, крім морозива, — це фрукти. Тому морозиво ту т зайве.
Підсумок уроку.
Учні викладають з паличок цифру 3 пригадують, як число 3 утворюється з числа 2 і одиниці.