Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
МАТЕМАТИКА 1 клас - Розробки уроків до підручника О. П. Корчевська - 2018
За Типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти, розробленою колективом авторів під керівництвом О. Я. Савченко
Урок 36. Число 10 (с. 38)
Мета. Навчальна. Ознайомити учнів із числом 10 та його утворенням з попереднього й одиниці. Учити записувати число 10 двома цифрами. Вправляти у складанні рівностей за малюнками.
Розвивальна. Розвивати вміння обґрунтовувати свій вибір.
Виховна. Виховувати злагоджену працю в команді.
Засоби навчання. Підручник, картки із цифрами, зображення цифрового чоловічка, записи рівностей з «віконечками», паперова медаль «Найкращий обчислювач», лічильні палички.
Перебіг уроку
І. Повторення і закріплення вивченого матеріалу
1. Змагання «Хто швидше?» На дошці підготовлено записи:
Спочатку вчитель з’ясовує з учнями: щоб уписати потрібне число у «віконечко», треба пригадати відповідний склад числа, яке стоїть після знака «=». Троє представників кожного ряду за командою вчителя починають вписувати відповідні цифри. Ряд стежить за правильністю роботи свого представника. Переможець нагороджується паперовою медаллю на стрічці.
2. Учитель показує учням зображення числового чоловічка.
Один учень указкою показує цифри від найменшої до найбільшої, а решта вголос їх називають. З’ясовують, яких цифр бракує.
II. Вивчення нового матеріалу.
Пояснення нового матеріалу.
Бесіда за вправами 1, 2. Учитель звертає увагу, що число 10 — це перше число, для запису якого потрібні дві цифри: 1 і 0. Цифру 0 ми ще не розглядали. Вона схожа на букву О. Пізніше ми дізнаємось, яке число позначає цифра 0. Учитель вчить писати цифру 0 і число 10.
Первинне закріплення.
— Зі скількох одиниць складається число 10? (Із десяти одиниць.) А з яким ще складом числа 10 ми щойно познайомились? (10 — це 9 і 1.)
III. Розвиток математичних знань.
1. Вправи 3 і 4. Учні обговорюють малюнки, дають відповіді на запитання, складають, обґрунтовують і записують рівності.
2. Учитель креслить на дошці дві ламані — з чотирьох і шести відрізків.
— Які многокутники можна утворити, якщо «замкнути» ці ламані? (Чотирикутник і шестикутник). Викладіть ці фігури зі своїх паличок.
Підсумок уроку.
— Яке місце у числовому ряду має зайняти картка з числом 10? (Після числа 9). Учитель доповнює числом 10 ряд чисел над дошкою, а учні читають його в прямому і зворотному напрямках.