ГРАЙ ЩОБ ЗАРОБЛЯТИ

Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Sleepagotchi

#TotalHash
Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна

МАТЕМАТИКА 1 клас - Розробки уроків до підручника О. П. Корчевська - 2018

За Типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти, розробленою колективом авторів під керівництвом О. Я. Савченко

Урок 31. Порівняння чисел у межах 8 (с. 33)

Мета. Навчальна. Учити порівнювати числа в межах 8 на основі їх місця в ряду чисел. Вправляти у складанні рівностей за предметними малюнками, у виборі дії для рівності, складеної на основі сюжетного завдання.

Розвивальна. Розвивати уяву, вміння абстрагуватися від конкретного змісту завдання.

Виховна. Виховувати самостійність під час письмової роботи.

Засоби навчання. Підручник, картки із цифрами, лічильний матеріал, зображення павука, восьминога, «світлофорики».

Перебіг уроку

I. Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

1. Математичний диктант.

• Запишіть число, «сусіди» якого — 6 і 8.

• Запишіть «сусідів» числа 5.

• Запишіть відповіді: 7 + 1; 6 — 1; 2 + 2; 5 — 1; 1+5.

Один учень пише на закритій частині дошки, після чого числа звіряються. У разі потреби учні дають пояснення, як вони міркували.

2. Коментоване виконання вправи 5. Учні по черзі виходять до дошки і записують рівності за двома першими «будиночками». Рівності до третього «будиночка» коментують з місця.

— Ми записали рівності на додавання. Якщо потрібно було б записати рівності на склад числа, як би ми їх записували? (4 = 2 + 2; 4 = 1 + 3 і т. д.)

II. Вивчення нового матеріалу.

Підготовча робота.

Учитель пропонує учням з допомогою квадратиків двох кольорів показати утворення числа 8 з попереднього і одиниці. Учні викладають на партах 7 квадратиків одного кольору і приєднують до них 1 квадратик — іншого. Учитель нагадує учням, що 8 > 7, бо 8 — це 8 одиниць, а 7 — це 7 одиниць.

Пояснення нового матеріалу.

Вправа 1 а). Учні лічать кубики у стовпчиках і бачать, що 8 кубиків — це найвищий стовпчик, отже, число 8 більше від усіх попередніх чисел. Учні записують з коментуванням нерівності.

Первинне закріплення.

Нерівності 1 б) один учень записує на закритій частині дошки, а решта — самостійно. По закінченні записи в зошитах звіряють із записами на дошці. Учитель запитує, чи потрібно було нам щоразу дивитися на стовпчики кубиків? (Ні. бо і так відомо, що число 8 у ряду чисел — найбільше, отже, всі попередні числа менші за нього).

III. Розвиток математичних знань.

1. Фронтальна робота за вправою 2.

2. Вправа 3. Учитель разом з учнями озвучує текст завдання: учитель читає слова, а учні лічать і називають кількість горіхів. Після цього один учень повторює завдання.

— Потрібно уявити, що Юля зробила з горіхами, і тоді можна буде зрозуміти, яку дію слід вибрати. Для цього у підручнику горіхи зображено кружечками. Відкладіть стільки кружечків, скільки горіхів було в Юлі спочатку. Що означають закреслені кружечки? Відсуньте два кружечки. Що означають кружечки, які залишилися? їх залишилося більше чи менше, ніж було спочатку? А якщо ми частину фігур вилучаємо і залишається менше, то яку дію слід вибрати? (Віднімання). (Учні записують рівність).

3. Самостійна робота за вправою 4. По закінченні учні зачитують відповіді, решта учнів сигналізують «світлофориками», чи згідні вони з почутою відповіддю. Якщо згідні — показують зелений кружечок, якщо не згідні — червоний.

Підсумок уроку.

Учитель пропонує назвати числа, менші, ніж 8.

— У живій природі є істоти з вісьмома кінцівками (показує зображення павука і восьминога). Павук — це не комаха, бо у комах 6 кінцівок.







ГРАЙ ЩОБ ЗАРОБЛЯТИ

Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Gold eagle bithub_77-bit bithub_77-bit bithub_77-bit