Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
МАТЕМАТИКА 1 клас - Розробки уроків до підручника О. П. Корчевська - 2018
За Типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти, розробленою колективом авторів під керівництвом О. Я. Савченко
Урок 30. Число 8. Цифра 8 (с. 32)
Мета. Навчальна. Ознайомити учнів із числом і цифрою 8 та з утворенням цього числа. Узагальнити знання учнів про лінії.
Розвивальна. Розвивати геометричну уяву.
Виховна. Виховувати естетичні почуття засобами математики.
Засоби навчання. Підручник, таблиця із зображенням ліній і многокутників, дріт завдовжки 10-12 см, зображення на дошці лісової галявини.
Перебіг уроку
I. Повторення і закріплення вивченого матеріалу.
Усні обчислення.
• Назвіть усі числа від 7 до 3; від 2 до 6.
• Назвіть «сусідів» числа 3; числа 6.
• Назвіть число, яке передує числу 5; яке іде за числом 6.
• Обчисліть: 3 плюс 1; 6 мінус 1; до 6 додати 1; від 4 відняти 1. Як найлегше знайти відповіді у цих випадках? (Назвати наступне або попереднє число).
• Обчисліть: 2 плюс 2; до 2 додати 5; 3 плюс 3; до 4 додати 2. Як ви міркували? (Пригадували, склад якого числа представляє дана пара чисел).
Складання рівностей на додавання на предметній основі.
— Уявіть, що ми потрапили на лісову галявину. (Учитель прикріплює по краях дошки малюнки із зображенням дерев). На галявині ростуть квіти. (Учитель малює ліворуч 1 квітку, а праворуч — 5). Скільки разом квіток? Назвіть рівність. По краях галявини стоять пеньки, на яких можна відпочити. (Учитель малює ліворуч 1 пеньок, а праворуч — 3). Складіть рівність про ці пеньки. (За словами учнів обидві рівності учитель записує на дошці: 1 + 5 = 6; 1 + 3 = 4). Як найзручніше було обчислювати обидві відповіді? (Скористатися переставним законом додавання і назвати наступне число після чисел 5 і 3).
II. Вивчення нового матеріалу.
1. Ознайомлення з числом і цифрою 8.
Пояснення нового матеріалу.
За вправами 1 і 2 учні ознайомлюються з числом 8 і його утворенням; з друкованою і писаною цифрою 8; записують рядок цієї цифри. Учитель доставляє до ряду цифр над дошкою цифру 8. Учні читають цей ряд від початку і з кінця.
Первинне закріплення.
На набірному полотні учитель кілька разів виставляє групи об'єктів (у межах 8); учні лічать і називають їх кількість.
2. Узагальнення знань про лінії.
— А зараз ми помандруємо в країну Геометрію. У цій країні живуть геометричні фігури. З багатьма з них ми вже знайомі. Які це фігури? (Лінії, многокутники). У країні Геометрії є вулиця Нескінченна. Усі будинки на ній стоять вздовж такої лінії, яка не має ні початку, ні кінця (учитель креслить пряму, учні її називають). На цій вулиці розміщені будинки. Якими фігурами позначено будинки?
(Точки). На які частини точки ділять пряму? (Учитель показує відрізки і промені, учні їх називають.) У країні Геометрії є й такі вулиці:
(Учні називають замкнену і незамкнену криві, ламану).
Учитель показує ламану з трьох ланок, зроблену з дроту, і замикає її початок і кінець. — Ламані теж бувають замкнені і незамкнені. Що собою являє замкнена ламана? (Трикутник). Так, або будь- який інший многокутник. Але многокутник ще можна розфарбувати, а замкнена ламана — це лише контур многокутника.
За вправою 3 учні називають многокутники, якими зображено потяг, а також круги (колеса), які не є многокутниками. За вправою 4 називають фігури, дають відповіді на запитання.
Підсумок уроку.
Учні показують на пальцях число 8, пояснюють, як воно утворюється, намагаються викласти цифру 8 паличками.