Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
МАТЕМАТИКА 1 клас - Розробки уроків до підручника О. П. Корчевська - 2018
За Типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти, розробленою колективом авторів під керівництвом О. Я. Савченко
Урок 15. Склад числа 4. Додавання на основі складу чисел 3 і 4 (с. 17)
Мета. Навчальна. Ознайомити учнів зі складом числа 4. Учити складати рівності на основі складу чисел.
Розвивальна. Розвивати увагу, мислення.
Виховна. Виховувати бажання доводити справу до кінця.
Засоби навчання. Підручник, лічильний матеріал, картки з цифрами, кісточки доміно.
Перебіг уроку
I. Повторення вивченого матеріалу.
1. Учитель показує картку з цифрою, а учні — відповідну кількість паличок.
2. Гра «Ніч і день». На дошці хаотично виставлено цифри від 1 до 4. На слово «Ніч!» учні заплющують очі, а вчитель забирає одну цифру і зсуває решту карток. На слово «День!» учні розплющують очі і визначають, яка цифра зникла.
3. — Назвати число, яке стоїть перед числом 3; 4; 2.
— Назвати число, яке йде за числом 2; 1; 3.
— Троє братів мають по одній сестрі. Скільки дітей у сім’ї? (4.)
— Четверо пасажирів їхали в потязі 4 години. Скільки годин їхав кожний пасажир?
II. Вивчення нового матеріалу.
Підготовча робота.
Учитель показує або малює три кісточки доміно:
Для кожного випадку учні називають склад числа.
— Сьогодні ми ознайомимось з усіма випадками складу числа 4.
Пояснення нового матеріалу.
— Як песик Радик утворив число 4? (До трьох прапорців додав ще один). Отже, ми вже знаємо, що 4 складається із трьох і одного. Сьогодні ми розглянемо й інші випадки.
Вправа 1. Учні розглядають малюнок і дають відповіді на запитання, які читає вчитель.
— Тепер, коли ми знаємо знак «+», склад числа можна не тільки озвучити, а й записати. Учитель записує на дошці, а учні — в зошитах рівності на склад числа 4: 4 = 3 + 1; 4 = 2 + 2; 4 = 1 + 3.
Закріплення вивченого матеріалу.
1. Усне виконання вправи 2.
2. Фронтальна робота за вправою 3.
— До цього часу ми усі рівності на додавання складали, розглядаючи малюнки. А якщо знати напам’ять усі випадки складу чисел, то рівності можна буде складати і без опори на малюнки. Учитель читає міркування в рамці і наголошує: щоб дізнатися без малюнка, скільки буде, наприклад, 2 + 2, треба пригадати, склад якого числа представляють числа 2 і 2. Учні записують у зошити всі рівності на додавання цієї вправи. Учитель порівнює рівності на склад числа з рівностями на додавання.
III. Розвиток математичних знань.
Учні усно складають рівності за вправою 4, а потім записують їх у зошити.
Підсумок уроку.
Учні називають усі випадки складу числа 4. Потім зі слів учнів учитель записує на дошці усі рівності на додавання, що відповідають цим випадкам.